REKLAMA

Brexit, Zandberg: Referendum przegrał Tony Blair

  • Autor: GP
  • 24 czerwca 2016 13:42
Brexit, Zandberg: Referendum przegrał Tony Blair Adrian Zandberg w czasie protestu pod KPRM. (fot.:facebook.com/adrian.zandberg)

• Adrian Zandberg skomentował Brexit na Facebooku.
• Za winnych decyzji Wyspiarzy uważa polityków, którzy doprowadzili do zlikwidowania przemysłu i przyczynili się do powstania biedy w zagłębiach centralnej Anglii.

Twarz pozaparlamentarnej partii Razem, Adrian Zandberg skomentował sytuację w Wielkiej Brytanii. W ocenie lewicowego polskiego polityka Brexit, to efekt wieloletniej polityki, która wyzyskiwała grupy pracujące Anglii. Zandberg podkreśla ich głos w referendum i mówi - to zaczęło się, gdy likwidowano przemysł na Wyspach.

- Referendum stało się okazją do symbolicznego przytarcia nosa "tym na górze" - pisze w poście na Facebooku działacz.

Zandberg nie wyklucza rozpadu Zjednoczonego Królestwa. Przypomnijmy, że w 2014 roku Szkocja decydowała, czy pozostać, czy wystąpić z Unii na wyspach.

- Wczorajsze referendum przegrał Tony Blair. Corbyn skierował Labour z powrotem ku lewicy społecznej zbyt późno, by to zmienić - kończy polityk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • martin 2016-06-24 14:17:00
    Co ten koński łeb bełkocze ??? To unia przegrała i jej kacykowie którzy narzucali i narzucają swoje głupie pomysły innym , mało tego innych chcą pouczać jak rządzić a u siebie bałaganu i dziadostwa nie widza .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA