REKLAMA

Brudziński: nie zabraknie nam woli, ani determinacji, by rozwiązywać problemy Polaków

  • Autor: bad/PAP
  • 21 października 2017 19:21
Brudziński: nie zabraknie nam woli, ani determinacji, by rozwiązywać problemy Polaków - Przez ostatnie dwa lata nie tylko dawaliśmy radę, ale na pewno damy radę w latach kolejnych - powiedział w sobotę wicemarszałek Sejmu, poseł PiS Joachim Brudziński.

Na pewno na kolejne lata nie zabraknie nam woli ani determinacji, żeby kolejne ważne dla Polaków problemy rozwiązywać - powiedział w sobotę wicemarszałek Sejmu, poseł PiS Joachim Brudziński.

W sobotę po południu odbyła się wspólna konferencja prasowa liderów Zjednoczonej Prawicy, w skład której wchodzą PiS, Solidarna Polska oraz Polska Razem.

Po jej zakończeniu Brudziński w rozmowie z dziennikarzami stwierdził: - Przez ostatnie dwa lata nie tylko dawaliśmy radę, ale na pewno damy radę w latach kolejnych i na pewno jesteśmy wdzięczni wszystkim Polakom, którzy doceniają tę pracę jaką wykonuje rząd PiS.

- Na pewno na kolejne lata nie zabraknie nam ani woli ani determinacji, żeby kolejne ważne dla Polaków problemy rozwiązywać - podkreślił.

Polityk PiS odniósł się też do sobotniej konwencji Platformy Obywatelskiej. Powiedział, że szef PO Grzegorz Schetyna "głośno krzyczał". - No cóż od krzyków i wrzasków do włączonych mikrofonów, charyzmy raczej nie przybędzie - powiedział.

Pytany o deklarację Schetyny dotyczącą wspólnej listy opozycji, powiedział "my nie odnosimy się do krzyczącego Grzegorza Schetyny, bo szkoda na to naszego czasu". - Mamy wystarczająco dużo pokory, by mieć świadomość, że na pewno mamy z kim przegrać, ale nie specjalnie przeraża nas krzyczący Grzegorz Schetyna - dodał.

- Jedyne kogo się naprawdę boimy to Polaków i wyborców, żeby nie zawieść ich nadziei, ich oczekiwań i nie złamać danego im słowa. Dzisiaj dla nas partnerem są nasi wyborcy, Polacy, ci których chcielibyśmy jeszcze przekonać do tego aby na nas głosowali - kontynuował.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA