REKLAMA

Była dziennikarka TVP czeka na przeprosiny od prezydenta

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 26 kwietnia 2016 19:57
Była dziennikarka TVP czeka na przeprosiny od prezydenta Beata Tadla twierdzi, że wrogiem PiSu stała się po przerpowadzeniu wywiadu z Andrzejem Dudą (fot. youtube.com)

- Wrogiem PiS-u stałam się, kiedy przeprowadziłam wywiad z Andrzejem Dudą, wówczas kandydatem na prezydenta. Andrzej Duda powinien przeprosić za to, jak odpowiadał, a w zasadzie jak nie odpowiadał na moje pytania, jak się zachowywał, co mówił po programie - mówi Beata Tadla, była dziennikarka TVP.

Beata Tadla14 stycznia tego roku straciła pracę w TVP, gdzie prowadziła "Wiadomości". Wypowiedzenie z pracy wręczył jej szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Mariusz Pilis. W rozmowie z portalem dziennik.pl opowiedziała o tym, jak stała się wrogiem Prawa i Sprawiedliwości. Pytana o moment, w którym to się stało, powiedziała, że wówczas, gdy przeprowadziła wywiad z Andrzejem Dudą - wtedy kandydatem na prezydenta.

- Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Więcej, to Andrzej Duda powinien przeprosić za to, jak odpowiadał, a w zasadzie jak nie odpowiadał na moje pytania, jak się zachowywał, co mówił po programie. Usłużne media PiS-owskie szybko przykryły arogancję swojego kandydata, powtarzając dziesiątki razy, że to dziennikarka atakowała kandydata na prezydenta i pomijając, że to kandydat nie potrafił odpowiedzieć na żadne pytanie, w związku z tym był dopytywany, dociskany - mówiła w wywiadzie.

Jak dodała, jej rozmówca był przerażony i nieprzygotowany do wywiadu. - Jego ciało całe drżało. Nogi i kolana najbardziej. Do twarzy miał przyklejony uśmiech. Do końca. To była maska - wspominała.

O zwolnieniach w TVP powiedziała, że zarówno ona, jaki i jej koledzy zostali potraktowani "grupowo, jak masa dziennikarska", którą uznano za wrogów.

- Nie segregowali nas specjalnie - mówiła.

Dzisiejsze "Wiadomości" oceniła jako "robione przez ekipę dobrej zmiany".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • dobra rada 2016-04-27 08:17:10
  ale jaja , wielmożna elita nowobogacka , żąda przeprosin , ta malowana lala , która nie ma pojęcia o etyce dziennikarza , kompletna porażka w mediach tej kobiety , karmiła nas jadem i nienawiścią , a dla tych z PO - w wywiadach w wiadomościach to kumpela . aż konie z nimi kraść chciała , wstydź się kobieto , ty nie zasługujesz na słowo przepraszam , sama powinnaś przeprosić za uwłaczające dobrym obyczajom pytania , które zadawałaś ludziom rządzącym . a twoje gesty i głupie tryki to woła po pomstę do nieba . Przeprosić tych wszystkich gości Dziś wieczorem , których prześwietlałaś jak w PRL , idź do postkomuny , a Pana Prezydenta na kolanach prosić o wybaczenie twoich haniebnych pytań , które wtedy zadałaś , my pamiętamy je i lepiej nie unoś się butą i dumą , więcej pokory i skromności , mamy nadzieję , że już nigdy nie zobaczymy cię w mediach publicznych. Bierz przykład z obecnych , jak rozmawiają profesjonalnie z gośćmi dziś wieczorem . Twoja kultura i obyczajowość i sumienie poszło latać , razem z ekipą PO - PSL , mózgownica zlasowana.
 • SRADLA 2016-04-27 00:09:02
  dajta spokuj w google na 2 odsłonie BUAHAHA poziom gogli zeszczał się na po psy. Tak dalej googelki a zmieni się u was redaktor naczelny hi hi hi
 • Szymon 2016-04-26 23:21:46
  Mariana Kowalskiego też chciała zdyskredytować, jednak nie zapędził się w róg. Jak ktoś zadaje pytania niezbyt popularne społecznie to jest stronniczy. To tak jakby się pytać o dane wrażliwe, albo czy sponsorowanie publicystyki jest etyczne dziennikarza. Wiadomo że nikt nie pracuje za darmo, a pytanie godzi w wiarygodność
 • Zeghar 2016-04-26 22:17:03
  Mania wielkości. To się podobno da leczyć.
 • Anna 2016-04-26 22:15:24
  Pani Tadla sądzi, że my nie pamiętamy tamtej rozmowy z kandydatem Andrzejem Dudą.Niech sobie odtworzy nagranie i przestanie się ośmieszać.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA