REKLAMA

Była premier Ewa Kopacz wraca do zawodu lekarza?

 • Autor: jm
 • 01 kwietnia 2016 21:12
Była premier Ewa Kopacz wraca do zawodu lekarza? Ewa Kopacz chce być wolotariuszem na szpitalnym oddziale ratunkowym. (fot. premier.gov.pl)

Ewa Kopacz, dziś posłanka Platformy Obywatelskiej, wcześniej premier polskiego rządu, a jeszcze wcześniej lekarz pediatra... nie wyklucza powrotu do zawodu.

Była premier przyznała w rozmowie z TVN24, że rozważa bycie wolontariuszem w jednym ze szpitalnych oddziałów ratunkowych. Wolontariatem chciałaby się zajmować przez 1-2 dni w tygodniu, kiedy nie obraduje Sejm.

- Nigdy nie przestałam być lekarzem, mentalnie (...). Zawsze wymieniałam zawód lekarza jako ten główny mój zawód - powiedziała Kopacz w rozmowie z reporterem TVN24.

To, czy była premier, a obecnie posłanka będzie mogła zająć się wolontariatem w szpitalu zalezy od formalnej decyzji marszałka Sejmu, od którego Ewa Kopacz dostała na razie ustną zgodę.

Ewa Kopacz ukończyła studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie w 1981 r. Uzyskała specjalizację drugiego stopnia w zakresie medycyny rodzinnej i pierwszego stopnia w zakresie pediatrii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • Franek 2016-05-26 01:41:19
  Obawiam się źe to BRZYDACTWO z ADHD umie tylko KŁAMAĆ!!! Ja jako pacjęt OMIJAŁBYM takiego lekarza!!!
 • Kuba 2016-04-03 09:46:36
  Czy to jest lekarz? Czy nadzorca POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? Kim Ona jest:!?...Pracuje od 15r życia bez wakacji ,bez ferii ,cale wolne to Urlop Pracowniczy a nawet wówczas jako młodociany zasuwałem okresowo po 12h u prywaciarza ; Potem na blokach energetycznych z sobotami i świętami na wszystkie zmiany nawet po 31 dni w miesiącu ponadustawo w soboty i święta w byłych szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy z których mnie naćpany ćpun Tusk wsteczne okradł i to gdy miałem wymagany limit w tych lat. Tłumaczył że nikt za takie niebezpiecz warunki pracy kiedyś nie odprowadzał składek więc "co On wyprzedawał jak Ćpun rodowe srebra.” Następnie dodatkowo okradł robotników z normalnego wieku emerytalnego zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych..chociaż na odmianę POlicji SB-kom i Wojsku oświadczył: Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących ". Kim jest też ta Kopacz -niby lekarz-Premier --która popierając to wszystko , tak wielu ludzi skazała na egzystencje lub nie dożycie emerytury gdyż każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury. .. Kim Ona jest: -Lekarzem POlskiego obozu pracy w stylu Oświęcim? -wówczas i obecnie ludzie muszą udawać, że zdrowie mają OK gdyż inaczej Kaput. Codziennie spotykam ludzi którzy takich jak Oni przeklinają z nienawiścią! ........................"spotkałem przed wyborami Prezydenckimi starego styranego pracownika który wracał z nocnej zmiany w pracy i zameldował Mi że ma 48lat pracy nie licząc szkoły. Stwierdził,że gdyby miał głosować na Komorowskiego to wolał by sobie rękę uciąć !---już od kilku lat 9na 60 lat zycia0 powinien być na emeryturze która była by wyższa niż Jego obecny zarobek i czy Komorowski Mu to naprawi - nie tylko musi chodzić do pracy włócząc ledwo nogami ale w dodatku od kilu lat jest stratny finansowo. ...itd -- i to ma być Lekarz a pfu na nią.
 • XXXL 2016-04-02 15:03:35
  ooooo,szkoda że juz wyszedła,myślałem że zostanie tam na długo,bardzo dług a tu lipa,
 • motylek 2016-04-02 11:40:29
  Do podatnik gruntu"B" gminy: gdzie widzisz tą klasę , chyba w działaniu największego szkodnika tej kobiety , kołowrota i mąciciela . nic nie zrobiła dla lepszego jutra przeciętnego Polaka , pamięć widzę krótka , te wszystkie skandale i afery za PO widać zamiecione pod dywan , ale teraz jest odpowiedni czas , aby rozliczyć to kolesiostwo elity śmietankowej. Ale jaja wyrazy uznania , dla czego pytam , największej szkodnicy w psuciu patriotycznych i konstytucyjnych praw człowieka , bezprawne odbieranie dzieci rodzinom z powodu biedy , takie było jej bandyckie prawo. Niech wraca , nawet do krainy białych niedźwiedzi - tam jej miejsce i zbieranie laurów , my już dziękujemy za afery i korupcję oraz bezprawie.
 • podatnik gruntu"B" gminy 2016-04-01 21:50:07
  Klasa kobieta nic dodać, nic ując! Najszczersze wyrazy uznania Pani Ewo Kopacz.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA