REKLAMA

CBA zatrzymało byłą prezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Patrycję Z.

  • Autor: PAP/GP
  • 11 maja 2016 10:57
CBA zatrzymało byłą prezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Patrycję Z. Agenci precyzują, że chodzi o korzyści majątkowe. (fot.:publicdomainpictures.net/domena publiczna)

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w związku z podejrzeniem korupcji i prania pieniędzy b. prezes Agencji Rozwoju Przemysłu Patrycję Z. i pięć innych osób z prywatnych firm - poinformował PAP Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA.

Zatrzymani zostali m.in. prezes firmy Wasko Wojciech W., oraz współwłaściciel firmy Nowy Styl Jerzy K. - podał Kaczorek.

- CBA zatrzymało b. wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu Patrycję Z., wiceprezesa zarządu i współwłaściciela Grupy Nowy Styl Jerzego K., prezesa Wasko SA Wojciecha W. oraz 3 inne osoby - podał Kaczorek. - Sprawa ma związek z przyjmowaniem i wręczaniem korzyści majątkowych oraz tzw. praniem brudnych pieniędzy i dotyczy lat 2014 i 2015 - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • mz 2016-05-11 11:23:11
    Do polak: Sztadarowy komentarz typowego polaczka-robaczka. ciebie robaku powinni odizolować od zdrowego społeczenstwa
  • polak 2016-05-11 11:08:36
    Za jakis czas trzeba bedzie wysylac tych zlodzieji z POprzedniej ePOki na sybir bo braknie miejsca w Polskich wiezieniach.Malo tego POwinni odpracowac na rzecz kraju to co ukradli!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA