REKLAMA

CIS przedstawia personalia trzech spośród kandydatów do KRS

  • Autor: PAP/JS
  • 07 lutego 2018 20:30
CIS przedstawia personalia trzech spośród kandydatów do KRS "Proces sprawdzania pozostałych zgłoszeń trwa" - podkreślono w komunikacie CIS. (fot.ms.gov.pl)

Sędziowie: Dariusz Drajewicz, Grzegorz Furmankiewicz i Teresa Kurcyusz-Furmanik są wśród oficjalnych kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa; proces sprawdzania pozostałych zgłoszeń trwa - poinformowało Centrum Informacyjne Sejmu.

"Centrum Informacyjne Sejmu ogłasza pierwsze personalia sędziów - kandydatów na członków Krajowej Rady Sądownictwa. Zgodnie z procedurami zapisanymi w ustawie o KRS, w stosunku do zgłoszeń przeprowadzono szereg czynności formalnych i weryfikacyjnych" - napisano w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Sejmu.

Zaprezentowano też informacje dot. trzech osób - oficjalnych kandydatów do Rady: Dariusz Drajewicza, Grzegorza Furmankiewicza i Teresy Kurcyusz-Furmanik. "Proces sprawdzania pozostałych zgłoszeń trwa" - podkreślono w komunikacie CIS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
KRS

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA