REKLAMA

Czy wynik wyborczy PSL to klęska? "Liczymy, że będzie trochę lepiej"

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 25 października 2015 22:44
Czy wynik wyborczy PSL to klęska? "Liczymy, że będzie trochę lepiej" "Startowaliśmy z pozycji formacji, która rządzi krajem przez ostatnie 8 lat. Nie były to lata zmarnowane, wynik udało nam się obronić"

- Broni nie składamy, zabieramy się do pracy i będziemy starali się, żeby za 4 lata ten wynik przynajmniej podwoić  – mówi Jakub Stefaniak, rzecznik prasowy PSL.

Według sondażu agencji badawczej Ipsos PSL otrzymał 5,2-procentowe poparcie. Może liczyć na 18 mandatów. – Liczymy, że będziemy trochę lepiej. Myślę, że są szanse, by wynik exit poll się jeszcze poprawił, chociażby ze względu na to, że cząstkowe wyniki zazwyczaj schodzą z komisji w większych miastach, dojdą więc jeszcze wyniki z mniejszych miejscowości i być może uda się ten wynik polepszyć – mówi Jakub Stefaniak, rzecznik prasowy PSL.

Jak twierdzi w rozmowie z Parlamentarny.pl, partia nie jest rozczarowana wynikiem. – Startowaliśmy z pozycji formacji, która rządzi krajem przez ostatnie 8 lat. Nie były to lata zmarnowane, wynik udało nam się obronić. Choć jest to nieco ponad 5 proc, to jak spojrzymy i porównamy z wynikiem Platformy Obywatelskiej, tam ten spadek procentowy jest dużo wyższy – twierdzi. I dodaje. – Broni nie składamy, zabieramy się do pracy i będziemy starali się, żeby za 4 lata ten wynik przynajmniej podwoić – zapewnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • SYKARIUSZ 2015-10-26 15:49:58
    Witam. Ludzie bez honoru!!! Partia działająca jawnie na szkodę Polski i Polaków!!! Kolesiostwo, sitwa i zakłamanie!!!
  • Nihoo 2015-10-26 08:34:25
    Rzeczywiście... ten wynik PSL to klęska... Powinno być 0 (słownie: ZERO)REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA