REKLAMA

Daniel Kołnierowicz nowym szefem podlaskiej policji

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 13 stycznia 2016 11:59
Daniel Kołnierowicz nowym szefem podlaskiej policji Inspektor Daniel Kołnierowicz zastąpił na stanowisku komendanta nadinsp. Sławomira Mierzwę. (fot. KWP Białystok)

· Insp. Daniel Kołnierowicz został powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.
· Akt powołania na stanowisko Komendanta wręczył wiceminister Jarosław Zieliński.


Uroczystość powołania podlaskiego szefa Policji odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Uczestniczyli w niej wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji insp. Zbigniew Maj, kierownictwo białostockiej Policji oraz przedstawiciele władz samorządowych i duchowieństwa.

- Jestem przekonany, że wykształcenie, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności Pana Komendanta dają gwarancję dobrego kierowania garnizonem Policji w województwie podlaskim - powiedział podczas uroczystości wiceminister Jarosław Zieliński.

Wiceszef MSWiA pogratulował insp. Danielowi Kołnierewiczowi powołania na stanowisko oraz życzył jak największych sukcesów na nowej drodze w służbie ojczyźnie.

Inspektor Daniel Kołnierowicz zastąpił na tym stanowisku komendanta nadinsp. Sławomira Mierzwę.

Kołnierowicz ma 41 lat. Ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczął w 1995 roku. Od początku swojej pracy policyjnej związany był z Komendą Miejską Policji w Białymstoku – służył w wydziale prewencji oraz w wydziale ruchu drogowego. Pełnił także funkcję zastępcy komendanta miejskiego policji w Białymstoku, a ostatnio był szefem komendy powiatowej policji w Augustowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA