REKLAMA

Daniel Olech zrezygnował z członkostwa w młodzieżówce Nowoczesnej

  • Autor: PAP/JS
  • 17 maja 2017 17:34
Daniel Olech zrezygnował z członkostwa w młodzieżówce Nowoczesnej Daniel Olech (fot. facebook)

Koordynator regionu lubelskiego młodzieżówki Nowoczesnej, Daniel Olech, zrezygnował z członkostwa w Forum Młodych Nowoczesnych po tym, jak dzień wcześniej wystąpił pod logiem tej partii na konferencji prasowej z celebrytką Agnieszką Orzechowską.

W opublikowanym na Twitterze oświadczeniu, przewodniczący Forum Młodych Nowoczesnych Adam Kądziela, wystąpił o rezygnację Daniela Olecha ze stanowiska koordynatora regionu lubelskiego. Prośba została przyjęta.

"Uprzejmie informuję, że konferencja prasowa, która odbyła się 16 maja br. była wyłącznie prywatną inicjatywą Pana Daniela Olecha. W związku z powyższym wszelkie łączenie osób w nią zaangażowanych, spraw tam poruszanych, treści wystąpień etc. z działalnością Nowoczesnej jest celowym szukaniem sensacji i wprowadzaniem w błąd opinii publicznej" - poinformował Kądziela w oświadczeniu. "Pan Daniel Olech występując wspólnie z Panią Orzechowską na konferencji prasowej występował wyłącznie we własnym imieniu" - dodał. Wyjaśnił też, że Olech bezprawnie wykorzystał w czasie konferencji logo partii.

Tematem spotkania, na którym pojawiła się celebrytka, była pomoc dzieciom. Kądziela podkreślił, że członkowie młodzieżki aktywnie angażują się w pomoc, jednak "bez zbędnego szumu medialnego i tabloidowej otoczki".

Agnieszka Orzechowska, nazywana przez media "polską Angeliną Jolie" kojarzona była dotąd z showbiznesem i nigdy nie angażowała się w politykę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA