REKLAMA

Donald Tusk włącza się do kampanii. Pomaga Kopacz przed debatą

  • Autor: AT
  • 16 października 2015 11:43
Donald Tusk włącza się do kampanii. Pomaga Kopacz przed debatą donald Tusk spotkał się z Ewą Kopacz w Brukseli (fot.facebook.com/europeancouncilpresident)

Donald Tusk ściągnął Ewę Kopacz do Brukseli, aby osobiście przygotować ją do debaty wyborczej z kandydatką PiS Beatą Szydło.

Jak wynika z ustaleń „Super Expressu” Ewa Kopacz pojawiła się na szczycie w Brukseli, gdzie Donald Tusk miał udzielić premier ostatnich wytycznych i wskazówek, mających pomóc jej w konfrontacji z Beatą Szydło.

- Tusk doda jej pewności siebie i nada europejskiego szlifu. Jedna wartościowa rada Tuska może być cenniejsza od wielogodzinnych treningów. Liczymy na Tuska. On ma błysk, jest mocno osadzony w niuansach, europejskich trendach. Może podrzuci jakiegoś asa do rękawa. Chcemy, aby Ewa wygrała tę debatę, tak jak Tusk to zrobił w 2007 roku: luzem, opanowaniem i celnymi strzałami – cytuje wypowiedź informatora z otoczenia Ewy Kopacz „Super Express”.

Przypominamy, że przedwyborcze starcie kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło z szefową polskiego rządu Ewą Kopacz odbędzie się w poniedziałek 19 października.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • uczciwa 2015-10-16 17:04:33
    Co wy wypisujecie?1 Przeciez to szczyt UE.Ciagle chcecie mącic ludziom w głowach .BZDURY,WSTYD !!!
  • szczery 2015-10-16 12:55:20
    To jest jakiś żart? Przecież Tusk na arenie międzynarodowej jest skompromitowany - jak on może jej dodać "szlifu"? Żenujące tezy, niezgodne z prawdą. Treści mi wyglądają tak realistycznie, jak statystyki poparcia prezentowane w TVN robione na próbce 2000 osób.. Śmiech na sali !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA