REKLAMA

Duda o braku flag po posiedzeniu rządu: Nie przesadzajmy

  • Autor: PAP/AT
  • 26 listopada 2015 08:24
Duda o braku flag po posiedzeniu rządu: Nie przesadzajmy - Wydaje mi się, że ktoś próbuje zrobić problem z niczego i szukać dziury w całym - powiedział Duda o braku flag (Andrzej Duda, fot.prezydent.pl/Eliza Radzikowska-Białobrzewska)

- Raz są flagi, raz ich nie ma.  Ktoś próbuje zrobić problem z niczego - skomentował prezydent Andrzej Duda brak flag UE na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.

Duda pytany o brak unijnych flag podczas konferencji prasowej premier Beaty Szydło po posiedzeniu rządu stwierdził, że roztrząsanie tej sytuacji to szukanie dziury w całym.

- Proszę państwa, nie przesadzajmy. Raz są flagi, raz ich nie ma i wielokrotnie i pan premier Tusk występował na tle polskich flag, czasem były to polskie i unijne. Pan prezydent Komorowski też występował czasem na tle polskich czasem na polskich i unijnych. Wydaje mi się, że ktoś próbuje zrobić problem z niczego i szukać dziury w całym - wyjaśnił

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA