REKLAMA

Dymisja prezes PARP. Jaką Agencję zastanie następca?

  • wnp.pl
  • Autor: WNP/JS
  • 19 stycznia 2016 10:02
Dymisja prezes PARP. Jaką Agencję zastanie następca? Bożena Lublińska-Kasprzak z PARP związana była od kwietnia 2008 roku (Fot. PTWP/Paweł Pawłowski)

"Myślę, że Bożena Lublińska-Kasprzak przekształciła PARP w instytucję przyjazną dla przedsiębiorców. Wprowadziła taki sposób komunikacji z przedsiębiorcami, który ułatwia dotarcie do środków unijnych" - tak skomentował dla wnp.pl dymisję prezes PARP Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

18 stycznia ze stanowiska odeszła prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Bożena Lublińska-Kasprzak.

"Żałuję, że odchodzi" - komentuje Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej. Jego zdaniem, jeśli już ktoś ma zastąpić prezes Bożenę Lublińską-Kasprzak, to tylko osoba związana z PARP, która dobrze zna instytucję i nie będzie musiała się wszystkiego uczyć się od nowa.

"Prezes PARP włożyła olbrzymią pracę w wykorzystanie funduszy skierowanych do małych i średnich firm. Dobrze zorganizowała całą machinę do zarządzania programami operacyjnymi, które były w gestii PARP" - powiedział Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, główna ekonomistka Konfederacji Lewiatan.

Czytaj całość na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA