REKLAMA

Dyrektor departamentu długu publicznego w MF odchodzi ze stanowiska

  • Autor: ISBnews
  • 20 czerwca 2016 12:51
Dyrektor departamentu długu publicznego w MF odchodzi ze stanowiska Marczak blisko ćwierć wieku pracował w MF (fot. newseria.pl)

Piotr Marczak - dotychczasowy dyrektor departamentu długu publicznego w Ministerstwie Finansów - poinformował, że odszedł ze stanowiska.

"W dniu 17 czerwca br. zakończyłem pracę na stanowisku dyrektora departamentu długu publicznego, co ma związek z planowanym odejściem z Ministerstwa Finansów. W MF pracowałem blisko ćwierć wieku. Okres ten był dla mnie czymś więcej niż tylko pracą zawodową i pozostanie w mojej pamięci jako w miarę przyzwoite sprostanie niezwykłym wyzwaniom. Było to możliwe również dzięki współpracy z Państwem, za co bardzo dziękuję mając nadzieję na dalszą współpracę również w przyszłości" - napisał Marczak w liście przesłanym mediom.

Według doniesień prasowych, nowym dyrektorem ma zostać Robert Zima - dotychczasowy zastępca Marczaka w tym departamencie, który awansował na to stanowisko z chwilą, kiedy Piotr Nowak został nowym wiceministrem finansów. Według "Pulsu Biznesu", Zima wcześniej zajmował się m.in. relacjami z inwestorami zagranicznymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA