REKLAMA

Dzień Ojca: Premier Beata Szydło złożyła życzenia wszysytkim tatom

  • Autor: PAP/AT
  • 23 czerwca 2017 12:15

Wszystkim tatom życzę wszystkiego najlepszego, składam gratulacje za wasze pociechy i dziękuję za to, że jesteście - zwróciła się premier Beata Szydło do wszystkich ojców, którzy w piątek (23 czerwca) obchodzą swoje święto.

W piątek 23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. Premier Beata Szydło zwróciła się do wszystkich ojców, którzy obchodzą swoje święto, życząc im wszystkiego najlepszego. Szefowa rządu złożyła też życzenia bezpiecznych i wspaniałych wakacji uczniom, z okazji zakończenia roku szkolnego.

"Dzisiaj jest ostatni dzień roku szkolnego. Rozpoczynacie wakacje i życzę wam, żeby były bezpieczne i wspaniałe" - zwróciła się Beata Szydło do uczniów, kończących w piątek rok szkolny. "Gratuluję wam sukcesów i osiągnięć" - mówiła Beata Szydło na nagraniu opublikowanym na Twitterze kancelarii premiera.

Czytaj też: Minister edukacji zainaugurowała wakacje

Szefowa rządu podkreśliła też, że "dzisiaj to jest też szczególny dzień, ponieważ swoje święto obchodzą wasi ojcowie". "Wszystkim tatom życzę wszystkiego najlepszego, składam gratulacje za wasze pociechy i dziękuję za to, że jesteście" - powiedziała.

O dniu ojca przypomniał także marszałek Senatu Stanisław Karczewski, który za pomocą Twittera życzył wszystkim tatom "spełniania w roli głowy rodziny i czerpania radości z bycia Ojcem". Marszałek Sejmu Marek Kuchciński opublikował fotografię rodzinną i podpisał ją słowami: "Wspaniale być tatą :) Szczęśliwego Dnia Ojca!".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA