REKLAMA

Edmund Janniger doradcą szefa MON Antoniego Macierewicza

 • Autor: AT
 • 24 listopada 2015 12:49
 Edmund Janniger doradcą szefa MON Antoniego Macierewicza Janniger był wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 10 - piotrkowskim (Edmund Janniger z Antonim Macierewiczem, fot.facebook.com/EdmundJanniger)

20-letni student Edmund Janniger został doradcą ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

- Mianowanie na urząd Doradcy Ministra Obrony Narodowej to dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie. Dziękuję ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył - napisał Janninger na Facebooku.

Nowy doradca Macierewicza jest studentem amerykańskiego Uniwersytetu Rutgers oraz członkiem Prezydium Senatu tejże uczelni. Piastuje również funkcję prezesa Rady Uniwersytetu ds. Publicznych i Międzynarodowych. Jest to bezpartyjna organizacja studencka, którą sponsoruje Wydział Administracji.

Janniger był także wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 10 - piotrkowskim. To z tego okręgu do Sejmu startował Antoni Macierewicz.

- Swoją działalność polityczną rozpocząłem u boku ministra Macierewicza, pracując jako asystent. Pomagałem w rozwoju stanowisk politycznych i inicjatyw legislacyjnych dotyczących stosunków transatlantyckich - pisze Janninger na swojej stronie internetowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • rezerwa 2015-11-26 14:16:08
  I co teraz, zaprawieni w boju w Afganistanie i Iraku generałowie będą słuchali rozkazów szeregowego z nowego rozdania ? Hitler był przynajmniej kapralem. Panowie generałowie, gdzie ten Honor obok Boga i Ojczyzny
 • gość 2015-11-24 18:02:45
  To są na pewno studia eksternistyczne bo jak wiem w obecnej chwili studenci są na uczelni i piszą kolejne kolokwia
 • olo rolnik 2015-11-24 14:58:27
  Czy ten SZCZYL CHOĆ KIEDYKOLWIEK TRZYMAŁ BROŃ PATRZĄC NA TAKĄ NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ. TO KARTĄ MOBILIZACYJNĄ PODETRĘ SOBIE D..ĘREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA