REKLAMA

Edmund Janniger już nie jest doradcą Antoniego Macierewicza

  • Autor: Parlementarny.pl
  • 09 grudnia 2015 11:35
Edmund Janniger już nie jest doradcą Antoniego Macierewicza Edmund Janniger - już były doradca szefa MON (fot. Facebook)

Po zaledwie kilku dniach pracy Edmund Janniger przestał być doradcą szefa MON Antoniego Macierewicza.

Decyzja Antoniego Macierewicza o powołaniu na stanowisko doradcy szefa MON 20-letniego Edmunda Jannigera wzbudziła sporo kontrowersji. Resort obrony bardzo szybko doszedł jednak do podobnego wniosku co większość obserwatorów i 1 grudnia Janniger stracił pracę i wrócił do Stanów Zjednoczonych.

Jeszcze kilka dni temu Edmund Janniger był przedstawiany jako jeden z najzdolniejszych młodych Polaków, którego pracowitość została nagrodzona błyskotliwą karierą u boku Antoniego Macierewicza. Tymczasem zaledwie po kilku dniach kończy się jego błyskotliwa kariera w MON. Mówi się, że wróci on na Wydział Administracji Uniwersytetu Rutgers w New Jersey, gdzie na czas pracy w ministerstwie dostał urlop.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • ZDEGUSTOWANY 2015-12-09 21:03:22
    maciarewicz puknij sie w czolo co 20 latek wie o wojnie o stratgi o duplpomacji szyfrach rozmiszczeniu wojsk itd zesrał by sie na odglos detonacji jak i tyREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA