REKLAMA

Eliminacje, Polska - Armenia: Oto reakcja prezydenta Dudy na gol Lewandowskiego

  • Autor: GP
  • 12 października 2016 07:55
Eliminacje, Polska - Armenia: Oto reakcja prezydenta Dudy na gol Lewandowskiego Andrzej Duda kibicuje polskim sportowcom, kiedy pozwalają mu na to obowiązki. (fot.:Kancelaria Prezydenta/Twitter.com

• Prezydent Andrzej Duda entuzjastycznie zareagował na zwycięski gol Roberta Lewandowskiego w spotkaniu piłkarskim Polska - Armenia.
• Reakcję głowy państwa uchwycił i opublikował jeden z kibiców.

W czasie wtorkowego (11 października) meczu Polska - Armenia (spotkanie rozegrano na Stadionie Narodowym w Warszawie) kibic uchwycił reakcję prezydenta Andrzeja Dudy. W internetowym wpisie można zobaczyć, jak polityk unosi ręce w geście radości, a potem cieszy się z całym stadionem.

Polska reprezentacja wygrała mecz 2:1. Zwycięskiego gola w 95. minucie zdobył Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji jednak nie był zadowolony z gry swojego zespołu.

- Męczyliśmy się - mówił po spotkaniu Lewandowski. - Nie możemy grać u siebie i walczyć o zwycięstwo do ostatniej minuty - mówił Lewandowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA