REKLAMA

Elżbieta Witek: Beata Szydło zapracowała na 10 pozycje w rankingu Forbesa

  • Autor: PAP/MIW
  • 02 listopada 2017 19:40
Elżbieta Witek: Beata Szydło zapracowała na 10 pozycje w rankingu Forbesa Premier Beata Szydło (fot. mat. Sejm RP)

Premier Beata Szydło zapracowała na tę pozycję w rankingu "Forbesa" ciężką pracą, konsekwencją i determinacją w realizacji zapowiadanych w czasie kampanii wyborczej celów - powiedziała szefowa gabinetu premiera, Elżbieta Witek w wywiadzie dla portalu "wPolityce".

- Jej empatia, dostrzeganie potrzeb ludzi, szukanie najlepszych rozwiązań w trudnych sytuacjach, a także odwaga, by głośno upominać się na arenie krajowej i międzynarodowej o zasady i wartości, które tworzą prawdziwą wspólnotę, przynoszą widoczne efekty - powiedziała minister Elżbieta Witek.

- Dostrzega to nie tylko wielu Polaków, ale także środowiska opiniotwórcze w Europie i na świecie - dodała.

Jak zauważyła Witek, Szydło "jako szefowa rządu stworzyła zespół ludzi, którzy wraz z Nią udowadniają, że to, co przez ostatnie lata było niemożliwe, teraz staje się realne, że rozwój gospodarczy ma być równomierny i ma służyć ludziom". Jako realizację tego podejścia rządu minister Witek wskazała Program 500+.

Podkreśliła, że "wysoka pozycją premier Beaty Szydło, to także rosnącą pozycja Polski na arenie międzynarodowej"

Szefowa polskiego rządu Beata Szydło znalazła się na 10. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polityce opracowanym przez magazyn "Forbes". Zestawienie otwiera kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • :-) 2017-11-03 14:08:25
    Gość chyba ustalał listę zza biurka i nic nie wie o polityce. Szydło to marionetka w rękach kaczora i tyle. Nie ma żadnego znaczenia ani w kraju ani w świecie. Może w wiosce z której pochodzi.
  • -m1 2017-11-03 03:06:03
    Te fake newsy coraz śmieszniejsze są.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA