REKLAMA

Generał zadowolony z nominacji Edmunda Jannigera

  • Autor: GP
  • 24 listopada 2015 16:05
Generał zadowolony z nominacji Edmunda Jannigera Gen. Stanisław Koziej zaintrygowany posunięciem ministra obrony (fot.wikipedia.org)

Znany wojskowy, gen. Stanisław Koziej wyraził na Twitterze zadowolenie z powołania Edmunda Jannigera na stanowisko doradcy w MON. Decyzję tę podjął minister obrony Antoni Macierewicz. Młody wiek doradcy jest dla jednych zaskoczeniem, dla innych promocją młodzieży.

Edmund Janniger jest dwudziestolatkiem, studentem amerykańskiego Uniwersytetu i piastuje szereg studenckich funkcji w środowisku akademickim uczelni Rutgers. Politycznie jest związany z Prawem i Sprawiedliwością. Swoją karierę polityczną zaczynał pomagając, jeszcze posłowi Macierewiczowi w tematach transatlantyckich.

Generał Koziej wyraził się o nominacji z umiarkowanym optymizmem.

Źródło: twitter.com

Generał brygady WP Stanisław Koziej jest żołnierzem w stanie spoczynku. Był wiceminister obrony narodowej, wykładał też na wojskowych uczelniach. Od 2010 do 2015 był szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Wśród odznaczeń, które zdobył za służbę ma Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, nadany w 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • kris 2015-11-26 21:02:00
    Teraz wydało sie iz Antos lubi chłopcow w przebraniu dziewczynek hahahaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA