REKLAMA

Gowin: Nie zamierzamy oddawać sali plenarnej Sejmu tym, którzy łamią prawo

  • Autor: PAP/JS
  • 10 stycznia 2017 14:47
Gowin: Nie zamierzamy oddawać sali plenarnej Sejmu tym, którzy łamią prawo Jarosław Gowin. (fot. www.nauka.gov.pl)

Nie zamierzamy oddawać sali plenarnej Sejmu tym, którzy łamią prawo - oświadczył prezes Polski Razem, minister nauki Jarosław Gowin przed spotkaniem u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego ws. obecnego kryzysu parlamentarnego.

Gowin wyraził żal, że na spotkaniu u marszałka Senatu nie będzie lidera PO Grzegorza Schetyny. Wyraził też nadzieję, że zostaną podtrzymane ustalenia, które zapadły podczas poniedziałkowego spotkania zorganizowanego także przez Karczewskiego.

Na uwagę, że PO nie zamierza opuścić sali plenarnej Sejmu, Gowin odparł: "My nie zamierzamy oddawać sali plenarnej tym, którzy łamią prawo. Pojawimy się na sali plenarnej. Będziemy tam odbywali 34. posiedzenie Sejmu".

We wtorkowym spotkaniu udział biorą liderzy: PiS Jarosław Kaczyński, Nowoczesnej Ryszard Petru, Kukiz'15 Paweł Kukiz, PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Polski Razem Jarosław Gowin; Solidarną Polskę reprezentuje jej wiceprezeska, szefowa KPRM Beata Kempa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • tantus 2017-01-10 16:02:48
    "Nie zamierzamy oddawać sali plenarnej Sejmu tym, którzy łamią prawo". Czyli co, nie wracacie już na salę plenarną?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA