REKLAMA

Grupiński: Kamiński w PO to był zły pomysł. Czy zawieszony powinien wrócić do PiS?

  • Autor: GP
  • 16 czerwca 2016 12:29
Grupiński: Kamiński w PO to był zły pomysł. Czy zawieszony powinien wrócić do PiS? Poseł Grupiński nie widzi w PO miejsca dla Michała Kamińskiego. (fot.:facebook.com)

• Rafał Grupiński w czwartek uznał, że Michał Kamiński bardziej pasuje do PiS niż PO.
• Michał Kamiński jest zawieszony w prawach członka klubu PO. Był politykiem PiS, ale pokłócił się z Jarosławem Kaczyńskim.

W czwartek (16 czerwca) poseł PO i szef klubu parlamentarnego tej partii, Rafał Grupiński komentował sytuację wewnątrz Platformy. Jego uwagę skupił na sobie, zawieszony w ostatnim czasie, poseł PO Michał Kamiński.

-  Nie jestem zwolennikiem obecności Michała Kamińskiego w Platformie Obywatelskiej - mówił poseł w radiu ZET. - Sposób postępowania i myślenia Kamińskiego zdecydowania bardziej pasuje mi do partii Jarosława Kaczyńskiego.

Poseł nie poprzestał na tym mocnym stwierdzeniu.

- Sposób, w jaki on (Michał Kamiński - red.) za tę współpracę i lojalność ludzi z Platformy dzisiaj dziękuje, wypowiadając się w sposób niespecjalnie przemyślany, nie jest najlepszą formą - mówił Grupiński.

Michał Kamiński był politykiem PiS, kreatorem kampanii wyborczych tej partii w przeszłości. Po konflikcie z Jarosławem Kaczyńskim, on i obecny senator Adam Bielan opuścili partię. Bielan pozostał na prawicy, gdy Kamiński wybrał PO. Polityk jest bliskim współpracownikiem Ewy Kopacz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • TERESA 2016-06-20 16:43:19
    Ten IDIOTA kamiński IDEALNIE pasuje do ZŁODZIEI i OSZUSTÓW z PO-PSL-SLD-KOD-u i PONowoczesna!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA