REKLAMA

Grzegorz Kwaśniak pełnomocnikiem MON ds. tworzenia Obrony Terytorialnej Kraju

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 31 grudnia 2015 09:40
Grzegorz Kwaśniak pełnomocnikiem MON ds. tworzenia Obrony Terytorialnej Kraju Grzegorz Kwaśniak jest absolwentem Akademii Wojskowej w Brnie (fot. ncss.org.pl)

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz powołał pełnomocnika MON ds. tworzenia Obrony Terytorialnej Kraju.  Funkcje tę pełnić będzie dr Grzegorz Kwaśniak.

Grzegorz Kwaśniak jest absolwentem Akademii Wojskowej w Brnie. Pracę doktorską na temat „Zarządzanie strategiczne w obszarze Sił Zbrojnych RP w warunkach radykalnych zmian otoczenia” obronił w 2005 roku w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

Przez większą część swojej kariery zawodowej służył w pododdziałach bojowych Sił Zbrojnych RP. W latach 2006-2010 pracował w Zarządzie Planowania Strategicznego SG WP oraz w AON w Warszawie. Był członkiem zespołu opracowującego Strategię Bezpieczeństwa Narodowego RP-2007.

Jest autorem wielu artykułów z zakresu zarządzania strategicznego oraz funkcjonowania systemu bezpieczeństwa narodowego RP.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA