REKLAMA

Grzegorz Schetyna jako szef PO: Celem zbudowanie drużyny, która będzie w stanie wygrywać

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 27 stycznia 2016 08:24
Grzegorz Schetyna jako szef PO: Celem zbudowanie drużyny, która będzie w stanie wygrywać Schetyna: "Jeżeli ktoś lekceważy Platformę, to albo nie rozumie polityki, albo jej źle życzy, źle życzy Polsce" (fot. mat. pras.)

Platforma to najpoważniejsza partia opozycyjna. Jeżeli ktoś lekceważy Platformę, to albo nie rozumie polityki, albo jej źle życzy, źle życzy Polsce. Przy dzisiejszej sytuacji Platforma jest Polsce wręcz niezbędna po to, żeby dawać szansę, że ktoś zatrzyma PiS” – mówił w programie "Jeden na jeden" Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Pytany o wizję partii mówił. – Ważne jest zbudowanie zespołu na nowo. Zbudowanie drużyny, która będzie w stanie wygrywać. To jest trudny, ale dobry czas. Zaczynamy wszystko od zera. Jesteśmy znowu razem i chcemy znowu wygrywać wybory tak, jak wcześniej. Jak zawsze, jak kiedyś.

Za cel nadrzędny Grzegorz Schetyna uznał przygotowanie nowego programu PO.  

– Musimy zrobić bilans otwarcia. Chcę zrobić audyt od przedostatnich wyborów samorządowych, żeby mieć taką fotografię stanu Platformy, struktur, też regionalnych. Jak to wszystko wygląda. To, czego potrzebujemy, to jest program – stwierdził. Jak mówił, współtworzył go będzie wraz z Tomaszem Siemoniakiem.

Czytaj też Grzegorz Schetyna otworzył proces formatowania byłej partii rządzącej

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA