REKLAMA

Grzegorz Schetyna: Jestem przekonany, że będziemy dobrze współpracować z Katarzyną Lubnauer

  • Autor: PAP/AT
  • 25 listopada 2017 17:35
Grzegorz Schetyna: Jestem przekonany, że będziemy dobrze współpracować z Katarzyną Lubnauer Szef PO pogratulował Katarzynie Lubnauer (Grzegorz Schetyna, fot.schetyna.pl)

Jestem przekonany, że będziemy współpracować z Nowoczesną, tak jak w ostatnim czasie z Ryszardem Petru - powiedział lider PO Grzegorz Schetyna po tym jak  Katarzyna Lubnauer została wybrana nową przewodniczącą Nowoczesnej.

Podczas sobotniej (25 listopada) konwencji Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer została wybrana nową przewodniczącą tej partii.

"Chciałbym pogratulować Katarzynie Lubnauer i podziękować Ryszardowi Petru za jego dwa lata pracy. To musi budzić uznanie - zbudowanie partii, wejście do Sejmu, osiągnięcie tak dobrego wyniku, wprowadzenie tylu posłów" - podkreślił Schetyna.

Czytaj też: PiS skomentowało wybór nowego przewodniczącego Nowoczesnej

Dodał, że każdy wybór nowego szefa Nowoczesnej jest dobry dla tego ugrupowania. "Jestem przekonany, że będziemy dalej dobrze współpracować, tak jak w ostatnim czasie z Ryszardem Petru, bo potrzebujemy zbliżania stanowisk, aktywności, szczególnie w kontekście wyborów samorządowych. Wierzę, że wszyscy będziemy podzielać takie spojrzenie" - powiedział szef Platformy.

Katarzyna Lubnauer, dotychczasowa szefowa klubu Nowoczesnej otrzymała podczas sobotnich wyborów 149 głosów; na jej kontrkandydata - Ryszarda Petru - głosowało 140 członków partii.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA