REKLAMA

Grzegorz Schetyna: Nie mam wiedzy na temat roszad personalnych w innych klubach

  • Autor: PAP/JS
  • 11 kwietnia 2017 14:05
Grzegorz Schetyna: Nie mam wiedzy na temat roszad personalnych w innych klubach Grzegorz Schetyna. (fot. twitter)

Nie mam wiedzy na temat roszad personalnych w innych klubach parlamentarnych. Każdy pisze swoją historię obecności w parlamencie - mówił szef PO Grzegorz Schetyna odnosząc się do doniesień medialnych o możliwym transferze kilkorga posłów Nowoczesnej do klubu Platformy.

"Nie mam wiedzy na temat zmian, czy roszad personalnych w innych klubach parlamentarnych, także opozycyjnych" - powiedział Schetyna na konferencji prasowej.

Podkreślił, że relacje pomiędzy partiami opozycyjnymi są bardzo ważne, szczególnie wtedy, kiedy partia rządząca nie musi mieć koalicjanta.

Czytaj też: Nieoficjalnie: Do PO mogą dołączyć niektórzy z obecnych posłów Nowoczesnej

"Bardzo się cieszę, (...) że te relacje się wzmocniły przez protest, który wspólnie organizowaliśmy po 16 grudnia 2016 r. w sprawie obecności mediów w budynku parlamentu" - dodał Schetyna.

Wyraził nadzieję, że "nie zdarzy się nic tak złego, co mogłoby te relacje pogorszyć". "Każdy pisze swoją historię swojej obecności w parlamencie" - podkreślił szef PO.

Zaznaczył, że bardzo szanuje i docenia "aktywność, obecność, też taką świeżość polityków Nowoczesnej". Zdaniem Schetyny, Nowoczesna wprowadziła "sporo nowego, takiego ożywczego fermentu" do parlamentu. "Życzę wszystkim parlamentarzystom z tego ugrupowania jak najlepiej" - powiedział przewodniczący Platformy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • antoni antczak 2017-04-11 14:31:29
    Ta. Zawsze strugał (...) jak ci na komisji w sprawie ambergoldREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA