REKLAMA

Grzegorz Schetyna: Nowym programem partii odzyskamy wyborców

 • www.portalsamorzadowy.pl
 • Autor: Portalsamorzadowy.pl/JS
 • 21 marca 2016 08:58
Grzegorz Schetyna: Nowym programem partii odzyskamy wyborców W wywiadzie dla Portalsamorzadowy.pl lider PO zapowiedział, że liczy na odwrócenie losów partii w wyborach samorządowych (fot. Twitter)

Pod koniec września mamy kongres programowy, będzie 16 regionalnych konwencji i efektem tego będzie nowy program. I z tym programem pójdziemy zarówno do wyborów samorządowych, jak i parlamentarnych - zapowiedział Grzegorz Schetyna, szef Platformy Obywatelskiej.

W wywiadzie dla Portalsamorzadowy.pl lider PO zapowiedział, że liczy na odwrócenie losów partii w wyborach samorządowych.

- Za dwa i pół roku czekają nas wybory samorządowe i musimy być do tego gotowi. To jest ważne, od tego musi zacząć się powrót - mówił Grzegorz Schetyna.

Pomocą w "obudzeniu" Platformy mają być kluby obywatelskie.

- Rozpoczynamy działalność klubów obywatelskich. I na pewno samorządność, relacje samorządowe i Polska lokalna będzie bardzo wyraźna debacie tych klubów. One będą taką inicjatywą, będą miały obudzić Platformę na poziomie lokalnym, miejskim, wojewódzkim. Temu to będzie służyć - powiedział.

Przypomniał także, że Platforma pracuje nad nowym programem, którym chce odzyskać wyborców.

- Pod koniec września mamy kongres programowy, będzie 16 regionalnych konwencji i efektem tego będzie nowy program. I z tym programem pójdziemy zarówno do wyborów samorządowych, jak i parlamentarnych - mówił.

Czytaj całość na: portalsamorzadowy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • spragniony123 2016-03-21 14:14:26
  Nowy program? a cóż to będzie takiego .,Gdy PiS wprowadzi wszystko co zapowiedział to wy już nie będziecie co wprowadzać ,a swoją drogą już teraz wołacie że nie ma pieniędzy na 500+,na ulgę podatkową .Chyba że puścicie wodze fantazji i jak za waszych rządów skończy się na górnolotnych słowach albo marzycie o wygranej z myślą obłowieniu się.Ale macie duży problem kto wybierze ludzi plujących na Polskę ,chyba że zaczniecie naprawiać wszystko i przeprosicie Polaków za opluwanie Polski
 • odszkodowania 2016-03-21 13:03:04
  Nowy program PO - jak skutecznie ukryć jeszcze większe afery, które powstaną w nowej kadencji parlamentarnej i zniszczyć POlskę.
 • Stanisław Komosa 2016-03-21 12:40:01
  Panie Grzegorzu, przekonywać do siebie macie prawo, ale przestańcie być cyniczni i przestańcie uprawiać hipokryzję, bo tego już nie da się słuchać. Zmieńcie chociaż swoje ,,buzie telewizyjne" no i przestańcie z tą niebezpieczną grą za granicą Polski, bo targowiczanom nasz naród nie odpuści, więc jeżeli chcecie istnieć w polityce, to czas na opamiętanie .
 • lolo 2016-03-21 10:12:58
  Do Taxi-gsm: dla partii to oni i kraj spalą i donosić wszędzie będą , a i leniwi strasznie byli i są zresztą nadal
 • Taxi-gsm 2016-03-21 09:38:19
  Program partii programem Narodu, to już było panie Grzegorzu, a jak nie było śniło się chyba. Tu nie w programie problem, to w wasze lenistwo i gnuśność, a tu w zmianach na lepsze nie widzę nawet światełka.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA