REKLAMA

Grzegorz Schetyna: Petru, nie szukaj wroga w PO

 • Autor: bad/PAP
 • 30 listopada 2015 13:56
Grzegorz Schetyna: Petru, nie szukaj wroga w PO Ryszard Petru powinien zabiegać o przyjazne relacje z PO - uważa Schetyna. Fot. MSZ

Jesteśmy skazani na dobrą współpracę z Nowoczesną, a nie na rywalizację - powiedział były szef MSZ, MSWiA, były marszałek Sejmu, szef sejmowej komisji spraw zagranicznych, kandydat na przewodniczącego PO Grzegorz Schetyna.

Ryszard Petru powinien zabiegać o przyjazne relacje z nami, a nie szukać wroga w Platformie - dodał. "To partner, z którym chcę współpracować. Bez tego głos wolności w Polsce będzie słabszy" - powiedział Schetyna w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

Odpowiadając na pytanie dotyczące powrotu Donalda Tuska do kraju po zakończeniu misji w UE powiedział, że "mógłby zostać kandydatem całego środowiska obywatelskiego, także PO, na prezydenta".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • Chachar 2015-12-05 20:53:43
  A co z tłustymi kotami w think tanku PO - czy coś młodszy Wałesa w ogóle zrobił? Bo ostatnio coraz to wychodziła intelektualna nicość PO. Odpuścili wszystkie ważniejsze dyskusje światopoglądowe, i mamy tego skutki - narodowcy i narodowi socjaliści z PiS zagospodarowali puste miejsce jakie zostawiły im dworskie eunuchy z PO.
 • prawda wypłynęła 2015-11-30 18:56:55
  Wpadliście w własne sidła media. Wystarczyło postraszyć troszkę o kontroli czy działają na szkodę interesu publicznego efekt jest błyskawiczny(fałszowanie sondaży, podpuścili Was głupki) po skandalicznych działaniach PiS podczas drugiego posiedzenia sejmu RP VIII kadencji co odbiło się szerokim echem w Świecie, jako skandal łamania praw demokracji, przez Rząd obecny RP. Wyjdźcie na ulice porozmawiacie ze społeczeństwem,zorganizujcie manifesty w obronie demokracji przekonacie się sami. Odnośnie byłej Premier RP Ewy Kopacz,(miękkie serce twarda pupa)miała okazje zniszczyć PiS było się nie układać z przestępcami,afera z gruntami w gminach w związku z, ich zmianami oznaczeń ich z "R"na"B"(budowlane)z rażącym naruszeniem przepisów prawa.
 • prawda wypłynęła 2015-11-30 18:53:52
  Wpadliście w własne sidła media. Wystarczyło postraszyć troszkę o kontroli czy działają na szkodę interesu publicznego efekt jest błyskawiczny(fałszowanie sondaży, podpuścili Was głupki) po skandalicznych działaniach PiS podczas drogiego posiedzenia sejmu RP VIII kadencji co odbiło się szerokim echem w Świecie, jako skandal łamania praw demokracji, przez Rząd obecny RP. Wyjdźcie na ulice porozmawiacie ze społeczeństwem,zorganizujcie manifesty w obronie demokracji przekonacie się sami.Odnośnie byłej Premier RP Ewy Kopacz,(miękkie serce twarda pupa)miała okazje zniszczyć PiS było się nie układać z przestępcami,afera z gruntami w gminach w związku z, ich zmianami oznaczeń ich z "R"na"B"(budowlane)z rażącym naruszeniem przepisów prawa.
 • prawda zawsze wypłynie 2015-11-30 14:25:19
  Wparliście w własne sidła media. Wystarczyło postraszyć troszkę o kontroli czy działają na szkodę interesu publicznego efekt jest błyskawiczny(fałszowanie sondaży, podpuścili Was głupki) po skandalicznych działaniach PiS podczas drogiego posiedzenia sejmy RP VIII kadencji co odbiło się szerokim echem w Świecie, jako skandal łamania praw demokracji, przez Rząd obecny RP. Wyjdźcie na ulice porozmawiacie ze społeczeństwem, manifesty w obronie demokracji przekonacie się sami.
 • adam 2015-11-30 14:05:50
  co za odmiana. a pamietam ze 2 miesiace temu, jak Kopacz kpiła z Nowoczesnej i mowila, ze głosowanie na nich to stracone głosy. Panie Schetyna, dbaj Pan o stosunki z Nowoczesną, to za 4 lata może wezmą was do koalicji :)))))REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA