REKLAMA

Grzegorz Tobiszowski nowym wiceministrem energii

  • Autor: PAP/em
  • 03 grudnia 2015 15:09
Grzegorz Tobiszowski nowym wiceministrem energii Tobiszowski w Sejmie, wybierany z listy PiS, zasiada nieprzerwanie od 2005 r. (fot. facebook)

Biuro prasowe resortu poinformowało, że Grzegorz Tobiszowski został powołany na stanowisko sekretarza stanu w ministerstwie energii z dniem 1 grudnia br.

Tobiszowski, 50-letni śląski poseł PiS i szef katowickiego okręgu tej partii, w ministerstwie energii będzie odpowiadał za sprawy górnictwa.

Jest absolwentem wydziału socjologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył też studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i marketing w Polskiej Akademii Nauk.

W ubiegłym tygodniu w rozmowie z PAP Tobiszowski akcentował potrzebę szybkich prac organizacyjnych w resorcie energii tak, by związane z górnictwem i zainteresowane nim instytucje mogły zyskać wiedzę co do zamierzeń resortu.

Wskazał, że chciałby aby w obecnej sytuacji górnictwa, z ministerstwa wychodziły "czytelne" komunikaty. Podkreślał też, że koordynatorzy przyszłego resortu organizują swoje działania m.in. w kontekście dotyczących branży i wymagających różnych decyzji, terminów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA