REKLAMA

Grzegorz Tobiszowski wiceministrem w ministerstwie energii

  • Autor: WNP.pl (Jerzy Dudała)
  • 23 listopada 2015 13:04
Grzegorz Tobiszowski wiceministrem w ministerstwie energii Tobiszowski będzie odpowiadał za sprawy dotyczące górnictwa i Śląska (Grzegorz Tobiszowski, fot.PTWP)

Poseł Grzegorz Tobiszowski zostanie sekretarzem stanu i pierwszym zastępcą szefa nowego resortu energii Krzysztofa Tchórzewskiego. Będzie odpowiedzialny za sprawy dotyczące górnictwa.

- Ja sam sprawy górnictwa traktuję priorytetowo - zaznacza w rozmowie z portalem wnp.pl Krzysztof Tchórzewski, szef resortu energii. - A zatem będę tych spraw pilnował. A kiedy będzie trzeba rozwiązywać znaczące problemy, uczestniczyć w ważnych rozmowach, to będziemy to robić razem: ja oraz Grzegorz Tobiszowski. Jeżeli chodzi o Grzegorza Tobiszowskiego, to czynnie uczestniczy on teraz w procesie tworzenia resortu energii - podkreśla Krzysztof Tchórzewski.

Grzegorz Tobiszowski, jako sekretarz stanu i pierwszy zastępca szefa resortu energii, będzie odpowiadał za sprawy dotyczące górnictwa i Śląska.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA