REKLAMA

Grzegrzółka: Marszałek Sejmu oczekuje wyjaśnień od posłów, którzy przerwali obrady

  • Autor: PAP/JS
  • 19 stycznia 2017 17:50
Grzegrzółka: Marszałek Sejmu oczekuje wyjaśnień od posłów, którzy przerwali obrady Protest posłów w Sejmie (fot.twitter.com/SchetynadlaPO)

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zwrócił się do 45 posłów, którzy 16 grudnia przerwali obrady Sejmu o wyjaśnienia; marszałek oczekuje na odpowiedź do rozpoczęcia kolejnego posiedzenia, zaplanowanego na 8 lutego - poinformował dyrektor biura Prasowego Kancelarii Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

"Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zwrócił się do posłów, którzy 16 grudnia uczestniczyli w działaniach uniemożliwiających pracę Izby, o wyjaśnienia związane z tym bezprecedensowym i niedopuszczalnym wydarzeniem" - podkreślił Grzegrzółka.

Czytaj też: Lubnauer: Marszałek Sejmu wezwał mnie do złożenia wyjaśnień ws. 16 grudnia

Jak dodał, pismo zostało skierowane do 45 posłów opozycji, którzy 16 grudnia przerwali obrady i przeszkodzili w normalnej pracy Sejmu. "Marszałek Sejmu oczekuje na odpowiedź i wyjaśnienia do rozpoczęcia kolejnego posiedzenia, zaplanowanego na 8 lutego" - podkreślił dyrektor.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA