REKLAMA

Halicki: Beata Szydło wstydzi się słów Kaczyńskiego. Odcina się od PiS

  • Autor: AT
  • 20 października 2015 12:10
Halicki: Beata Szydło wstydzi się słów Kaczyńskiego. Odcina się od PiS - Beata Szydło nie odpowiedziała na żadne pytanie – powiedział Andrzej Halicki (fot.facebook.com/BeataSzydlo)

Andrzej Halicki, minister administracji i cyfryzacji stwierdził na konferencji prasowej, że Beata Szydło odcina się od Jarosława Kaczyńskiego oraz swojej partii - Prawa i Sprawiedliwości.

Andrzej Halicki na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej odniósł się do wczorajszej debaty pomiędzy Ewą Kopacz a Beatą Szydło. Zarzuca kandydatce PiS na premiera, że nie odpowiadała na pytania i odcinała się od Jarosława Kaczyńskiego.

– Oczekiwaliśmy, że po kandydatce na premiera dowiemy się jakichś konkretnych odpowiedzi, a tymczasem Beata Szydło nie odpowiedziała na żadne pytanie – powiedział Halicki w "Telewizji Republika". Polityk PO stwierdził, że wiceprezes PiS wstydziła się słów prezesa swojej partii Jarosława Kaczyńskiego i dlatego nie podejmowała dyskusji na temat dokumentów programowych i ustrojowych PiS – mówił. Jak dodał, dokumenty te znikają ze strony.

– Zastanawiające, dlaczego odcina się od swojego lidera i dlaczego nie mówi po co PiS idzie do władzy – wskazywał w "Telewizji Republika".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA