REKLAMA

Halina Szymańska nową szefową Kancelarii Prezydenta

  • Autor: PAP/JS
  • 12 czerwca 2017 14:06
Halina Szymańska nową szefową Kancelarii Prezydenta Halina Szymańska (fot. ARMiR)

Halina Szymańska została w poniedziałek powołana przez prezydenta Andrzeja Dudę na nową szefową Kancelarii Prezydenta. Jednocześnie odwołana została z tego stanowiska Małgorzata Sadurska.

Szymańska była dotychczas wiceprezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W ubiegły czwartek poinformowano, że Sadurska złożyła rezygnację z funkcji szefowej Kancelarii Prezydenta z dniem 12 czerwca. Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk podał, że Sadurska jest kandydatką do zarządu PZU.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • :-) 2017-06-12 15:08:28
    Do jasiowędrownik: A jak nazwiesz "oddelegowanie" do PZU za 90.000 PLN miesięcznie dotychczasowej szefowej kancelarii? Duda modlił się o dojną Ojczyznę i wymodlił. Jawny cud. Jeszcze dwa i będzie można składać papiery o beatyfikację.
  • jasiowędrownik 2017-06-12 14:26:06
    I prawidłowo. Tak trzymać. POkrętacze, przez 8 lat swoich niepodzielnych "rządów" o ważnych sprawach opinii publicznej w ogóle nie informowali a tylko paplali o swoich głupotach i złodziejstwie u Sowy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA