REKLAMA

Henryk Kowalczyk: Będą drobne zmiany w rządzie

  • Autor: PAP/JS
  • 13 listopada 2017 20:36
Henryk Kowalczyk: Będą drobne zmiany w rządzie Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk przypomniał, że "sondaże są dobre", jego zdaniem to "dowód na to, że wyborcy dobrze oceniają rząd Prawa i Sprawiedliwości". (Kancelaria Premiera/twitter)

Drobne zmiany w rządzie premier Beaty Szydło będą i powinny być - powiedział szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk.

Minister Kowalczyk pytany na antenie Polsat News o zmianach w rządzie powiedział, że premier Szydło mówiła "o pewnej rekonstrukcji rządu i na pewno jakieś tam drobne zmiany będą i powinny być".

Kowalczyk przypomniał, że "sondaże są dobre", jego zdaniem to "dowód na to, że wyborcy dobrze oceniają rząd Prawa i Sprawiedliwości".

Szef Stałego Komitetu Rady Ministrów zaznaczył, że "jesteśmy pierwszym rządem, który realizuje bardzo konsekwentnie swoje obietnice wyborcze".

Rzecznik rządu Rafał Bochenek poinformował, że 6 listopada premier Beata Szydło przedstawiła szefowi PiS plan rekonstrukcji rządu, która będzie miała charakter strukturalny. Jak dodał, zaproponowane zmiany są obecnie konsultowane. Podkreślił, że "zmiany personalne w składzie Rady Ministrów będą wynikiem zaproponowanych zmian strukturalnych".

Dokonanie zmian w rządzie premier Szydło zapowiedziała pod koniec października; nie podała, kto ma z niego odejść, ani kim będą nowi ministrowie. Jak wówczas mówiła, decyzje w tej sprawie omawia z prezesem PiS. Powiedziała wtedy, że poinformuje o nich w ciągu kilkunastu dni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA