REKLAMA

Jacek Kurski rozwiązał umowę z TVP

  • www.pulshr.pl
  • Autor: PulsHR.pl (MN)/AT
  • 07 sierpnia 2017 12:49
Jacek Kurski rozwiązał umowę z TVP Jacek Kurski przeszedł na kontrakt menedżerski, podobnie jak ludzie z Polskiego Radia. (fot. PTWP)

Jacek Kurski rozwiązał umowę o pracę z Telewizją Polską, ale dalej będzie zarządzał TVP.

• Jacek Kurski rozwiązał umowę o pracę z Telewizją Polską za porozumieniem stron – informuje serwis wirtualnemedia.pl.

• Formalnie nie jest już pracownikiem spółki, ale dalej jest prezesem TVP – bo przeszedł na kontrakt menedżerski.

• Będzie zarabiał ponad 30 tys. złotych miesięcznie i jak mówi - to najniższa możliwa pensja, o którą sam poprosił radę nadzorczą.

Prezes TVP Jacek Kurski i członek zarządu spółki Maciej Stanecki przestali być pracownikami Telewizji Polskiej – informuje serwis wirtualnemedia.pl. Umowy z nimi zostały rozwiązane 1 sierpnia 2017 r. To efekt wejścia w życie ustawy o zasadach kształtowania wynagrodzeń osób kierujących niektórymi spółkami.

Czytaj też: Kukiz: Jacek Kurski za duże pieniądze kupił znak firmowy tylko na jeden festiwal

Kurski powiedział w rozmowie z portalem, że formalnie razem ze Staneckim nie jest już pracownikiem spółki, ale nadal pełnią funkcje zarządu Telewizji Polskiej.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • PiS Hańba Wstyd! 2017-08-07 17:58:28
    TVP i PiS zostaną zlinczowani za działanie na szkodę społeczeństwa Polskiego, właścicieli nieruchomości i budynków zarówno z obrębów Miast jak i Gmin , gdyby nie bierność Medii z pewnością patologiczne nowelizacje ustaw o ochronie gruntów rolnych i leśnych nie weszłyby nigdy do obrotu prawnego z 2013r. poz. 503 i 2015r. poz 909.
  • PiS Hańba Wstyd! 2017-08-07 17:56:09
    TVP i PiS zostaną zlinczowani za działanie na szkodę społeczeństwa Polskiego, wlecieli nieruchomości i budynków zarówno z obrębów Miast jak i Gmin , gdyby nie bierność Medii z pewnością patologiczne nowelizacje ustaw o ochronie gruntów rolnych i leśnych nie weszłyby nigdy do obrotu prawnego z 2013r. poz. 503 i 2015r. poz 909.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA