REKLAMA

Jacek Sasin nowym szefem sejmowej komisji finansów?

  • Autor: Bartosz Dyląg
  • 27 kwietnia 2016 12:51
Jacek Sasin nowym szefem sejmowej komisji finansów?

Poseł PiS Jacek Sasin ma zastąpić Andrzeja Jaworskiego na stanowisku przewodniczącego sejmowej komisji finansów publicznych.

Skąd taka zmiana? Sprawa jest prosta. Minister skarbu odwołał obecnego prezesa Grupy Lotos Pawła Olechnowicza. Na jego miejsce może być powołany dzisiejszy przewodniczący sejmowej komisji finansów, były prezes Stoczni Gdańsk Andrzej Jaworski.

Jak dowiedzieliśmy się z pewnych, sejmowych źródeł Andrzeja Jaworskiego ma zastąpić właśnie były wojewoda mazowiecki Jacek Sasin

Były wiceburmistrz Warszawy, były wojewoda

Kojarzony z obozem Lecha Kaczyńskiego Jacek Sasin, był wiceszefem jego kancelarii prezydenckiej.

Sasin był też wiceburmistrzem Śródmieścia Warszawy, a także wojewodą. W 2014 r. przegrał z Hanną Gronkiewicz-Waltz w drugiej turze wyborów o stołeczną prezydenturę. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • profesjonalizm 2016-04-27 23:47:02
    Do Podatnik: nie zadawaj idiotycznych pytań , to Pan Poseł . a nie ten... ucz się poprawnej polszczyzny , widać głowa źle pracuje , Pan Poseł , nigdy nie miał żadnych kłopotów z finansami , zawsze zgodnie z prawe, kompetentny i uczciwy . poczytaj , bo piszesz jak klaun.
  • Podatnik 2016-04-27 23:34:20
    Czy to ten sam który miał kłopoty z rachunkami w trakcie debaty nad budżetem?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA