REKLAMA

Jan Zabielski nowym wicewojewodą podlaskim

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 14 stycznia 2016 20:22
Jan Zabielski nowym wicewojewodą podlaskim Jan Zabielski z zawodu jest geodetą z uprawnieniami w dziedzinie geodezji i kartografii (bialystok.uw.gov.pl)

Jan Zabielski został powołany na stanowisko wicewojewody podlaskiego. Uroczystego wręczenia nominacji dokonał Bohdan Paszkowski.

Wicewojewoda Jan Zabielski z zawodu jest geodetą z uprawnieniami w dziedzinie geodezji i kartografii. Ukończył studia na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz liczne studia podyplomowe.

W latach 2006-2010 był wicestarostą monieckim. Ponadto pracował m.in. jako geodeta w Wojewódzkim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych w Białymstoku, inspektor wojewódzki w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Gruntami Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, kierownik Wydziału Geodezji i Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego (geodeta powiatowy), zastępca naczelnika Wydziału Geodezji Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Ma 60 lat, jest szefem regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości w Mońkach, do tej pory był radnym powiatu monieckiego. Jest żonaty, ma troje dzieci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA