REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke o rządzie PiS i polityce Jarosława Kaczyńskiego

 • wnp.pl
 • Autor: WNP.pl
 • 17 listopada 2017 21:11
Janusz Korwin-Mikke o rządzie PiS i polityce Jarosława Kaczyńskiego Janusz Korwin-Mikke pytany, skąd tak dobre wyniki PiS w sondażach, kwituje: - Głupich jest więcej niż mądrych. Wyborcy PiS głosują na swoich. (fot. youtube.com)

- Dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości oceniam bardzo źle. Jedyny plus to obniżka wieku emerytalnego, też zresztą niedorobiona, bo objęto nią również tych, co rozpoczęli pracę w okresie obowiązywania wieku wyższego. Cała reszta to projekty, które nie weszły w życie oraz te, które - co gorsza - weszły - mówi Janusz Korwin-Mikke, europoseł, prezes Wolności.

Jego zdaniem największym błędem ekipy Jarosława Kaczyńskiego był program 500 plus.

- Autorzy tego pomysłu powinni stanąć przed sądem. Najgłupszy? O to miano walczą teraz na Twitterze programy: "Apteka dla aptekarza" i "Likwidacja przemysłu futrzarskiego" - twierdzi.

Pytany więc o to, skąd tak dobre wyniki PiS w sondażach, kwituje: - Głupich jest więcej niż mądrych. Wyborcy PiS głosują na swoich. 

- Rządy PiS skończą się tak, jak muszą, czyli katastrofą. Pytanie, kto wtedy przejmie władzę. Przypominam, że po katastrofalnych rządach sanacji władzę objęli hitlerowcy. Obecnie najprawdopodobniej muzułmanie - mówi.

Więcej przeczytasz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Pseudo Artykuł 2017-11-18 22:23:02
  Do Szymon: Panie Szymonie mam nadzieję, że także zapewne zakończy Pan swój ''TYPOWO'' prowodytorski żywot jako głupiec.
 • Pseudo Artykuł 2017-11-18 22:16:26
  Zamiast podać relację całej jego wypowiedzi, zacytowaliście w ''streszczonym'' artykule najbardziej ''kontrowersyjne'' momenty. Ewidentnie na siłę wpisujący na parlamentarnym usiłują zrobić z niego pajaca. Przykład? Jeśli powyższy pseudo zwiastun do pełnego wywiadu niestarczy to dodano do niego grafikę z PE JAKBY TO WŁAŚNIE TAM TO POWIEDZIAŁ. Ktoś nie analizujący tego materiału tak jak ja mógłby tak pomyśleć, typowe zagranie dla takich manipulatorów jak z parlamentarny.pl. Oto kilka wypowiedzi z wywiadu, którego zaczerpnięto te ''kontrowersyjne'' proszę:PiS dąży do likwidacji samorządów? – Raczej do ich przejęcia. Bez samorządu nie da się rządzić. Samorząd wojewódzki służy do rozkradania unijnych dotacji. Ale PiS chce opanować również powiaty i gminy. Pańskim zdaniem zmierzamy ku dyktaturze, ponieważ Polakom potrzeba rządów twardej ręki? – Polska potrzebuje dyktatury, ale oświeconej. Dkracja nigdzie (poza San Marino i Szwajcarią) się nie sprawdziła. Ale w Szwajcarii obywatele maja po kilka sztuk broni w domach… Co myśli pan o projekcie ustawy o jawności życia publicznego? – Taka ustawa bardzo odpowiada charakterowi ludzi. Za okupacji III Rzeszy szafy Gestapo pełne były donosów od sygnalistów. ITD.
 • Szymon 2017-11-18 09:02:35
  Panie Janusz, Pan jesteś głupi i zapewne zakończy Pan swój prowodytorski żywot jako głupiec.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA