REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke podsumowuje 100 dni rządów PiS

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 22 lutego 2016 19:36

Te rządy potwierdziły opinie, że Jarosław Kaczyński jest genialnym taktykiem, który opanował wszystkie ośrodki władzy błyskawicznie, natomiast nie jest żadnym strategiem, bo opanowawszy te ośrodki, nie wie, co dalej z tym zrobić - komentował 100 dni rządów PiS Janusz Korwin-Mikke na zwołanej konferencji prasowej.

- Będę mówił o rządach Jarosława Kaczyńskiego. Te rządy potwierdziły opinie, że Jarosław Kaczyński jest genialnym taktykiem, który opanował wszystkie ośrodki władzy błyskawicznie, natomiast nie jest żadnym strategiem, bo opanowawszy te ośrodki nie wie, co dalej z tym zrobić - mówił na konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke.

- Chcę przypomnieć, że PiS już posiadał władzę lat temu 9. Miał prezydenta, Senat, Sejm, Trybunał Konstytucyjny za sobą i po roku zrobił wybory, bo chciał się tej władzy pozbyć, bo po prostu nie wiedział, co z tą zdobytą władzą zrobić - dodawał.

Za katastrofę rządu, Janusz Korwin-Mikke uznał program 500 plus. – Już wszystkie podatki idą w górę, będą szły jeszcze bardziej - twierdził.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Szopen 52 2016-02-24 20:51:40
    To było do przewidzenia, że Korwinek nie powie ani jednego słowa prawdy w swoim oświadczeniu, a wszystko będzie sprytnie przeinaczonym i mocno naciąganym bełkotem. Szkoda, bo ten człowiek potrafi czasem mówić z sensem. Czyżby więc był klasycznym TW o wysokim stopniu zakonspirowania !!???REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA