REKLAMA

Jarosław Duda szefem wrocławskich struktur PO

  • Autor: PAP/jm
  • 17 grudnia 2016 20:07
 Jarosław Duda szefem wrocławskich struktur PO Jarosław Duda został szefem PO we Wrocławiu. (fot. duda.org.pl)

Senator PO Jarosław Duda został szefem wrocławskich struktur PO – taką decyzję podjęli w sobotę (17 grudnia) delegaci na zjeździe Platformy Obywatelskiej w powiecie wrocławskim. Od marca, gdy rozwiązano struktury partii w regionie, Duda był komisarzem partii w powiecie.

Władze Platformy Obywatelskiej rozwiązały struktury regionalne na Dolnym Śląsku i wprowadziły zarządy komisaryczne w regionie dolnośląskim oraz powiatach wrocławskim i jeleniogórskim w marcu tego roku. Do lipca komisarzem regionalnym był europoseł PO Bogdan Zdrojewski, a powiatowymi: Jarosław Duda i posłanka Zofia Czernow. W sierpniu Zdrojewski zrezygnował i komisarzem regionalnym został Duda.

Duda był jedynym kandydatem w wyborach na szefa wrocławskich struktur PO. Delegaci wybrali również 40-osobową radę powiatową i zdecydowali o połączeniu struktur powiatu grodzkiego i ziemskiego.

Jak powiedział Duda, takie "aglomeracyjne struktury to lepsze rozwiązanie, bo pozwalają wypracować skuteczny i atrakcyjny program dla mieszkańców".

- Naszym celem jest budowanie dobrego programu dla wrocławian, który będą firmować ludzie PO. Musimy iść z nową wizją miasta, nową wizją Polski i pracować wspólnie w takim spokoju wewnętrznym, który dzisiaj osiągnęliśmy. To jest dla mnie niezwykle ważne po tych przejściach, jakie Platforma miała w regionie - powiedział Duda.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA