REKLAMA

Jarosław Gowin: myślę, że pozostanę w rządzie

  • Autor: PAP/AH
  • 10 grudnia 2017 09:07
Jarosław Gowin: myślę, że pozostanę w rządzie Jarosław Gowin podkreślił, że współpraca z premierem Mateuszem Morawieckim przez ostatnie 2 lata układała się "doskonale". fot. PTWP

Inną taktykę trzeba przyjmować wtedy, kiedy najważniejszy jest aspekt społeczny programu Zjednoczonej Prawicy, a inną wtedy, kiedy na czoło wysuwają się sprawy gospodarcze - powiedział wicepremier Jarosław Gowin. Teraz należy przyspieszyć program rozwoju gospodarczego - dodał.

Odnosząc się do zmiany na stanowisku premiera, Gowin ocenił, że ważna była zmiana priorytetów. - To jest tak, jak na boisku piłkarskim. Inną taktykę trzeba przyjmować wtedy, kiedy najważniejszy jest aspekt społeczny programu Zjednoczonej Prawicy, a inną wtedy, kiedy na czoło wysuwają się sprawy gospodarcze - powiedział, dodając, że teraz należy przyspieszyć program rozwoju gospodarczego oraz jak najlepiej i jeszcze skuteczniej koordynować prace poszczególnych resortów.

Zauważył zarazem, że "sprawa kształtu rządu to, z jednej strony, kwestia decyzji pana premiera, a z drugiej strony to kwestia ustaleń koalicyjnych, a takie ustalenia wraz z Jarosławem Kaczyńskim i Zbigniewem Ziobro zapadły w czwartek. Skład rządu będzie ogłoszony w najbliższy poniedziałek" - powiedział.

- Wiem, że pan premier ceni to, co robię w obszarze nauki i szkolnictwa wyższego, ponieważ wspólnie przygotowaliśmy wiele ustaw zwiększających innowacyjność polskiej gospodarki. Myślę, że będziemy pracować razem dalej i pozostanę w rządzie - powiedział wicepremier.

Dodał, że współpraca z premierem Mateuszem Morawieckim przez ostatnie 2 lata układała się "doskonale". 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • §.beda siedziec. 2017-12-10 12:08:09
    Ty jestes zdrajca bez twojej Komunistycznej patrii nie mieliby wiekszosci ci PiS-lamisci.Bedziesz i ty siedzial bedziesz wszedzie opluwany ty zdradziecki pysku.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA