REKLAMA

Jarosław Gowin o spotkaniu kierownictwa Zjednoczonej Prawicy: Bez konkluzji personalnych

  • Autor: PAP/JS
  • 08 listopada 2017 22:21
Jarosław Gowin o spotkaniu kierownictwa Zjednoczonej Prawicy: Bez konkluzji personalnych "Bardzo dobre spotkanie, w bardzo dobrej atmosferze, bez konkluzji personalnych - to od razu ucinam" - powiedział Gowin w Polsat News. (fot. www.nauka.gov.pl)

To było dobre spotkanie, bez konkluzji personalnych - powiedział wieczorem wicepremier Jarosław Gowin o środowej (8 listopada) rozmowie kierownictw partii Zjednoczonej Prawicy: PiS, Porozumienia i Solidarnej Polski. O decyzjach personalnych poinformujemy pewnie na przełomie listopada i grudnia - dodał.

"Bardzo dobre spotkanie, w bardzo dobrej atmosferze, bez konkluzji personalnych - to od razu ucinam" - powiedział Gowin w Polsat News.

Zapytany, czy szef PiS Jarosław Kaczyński będzie premierem, Gowin odpowiedział, że "o wszystkich decyzjach personalnych poinformujemy Polaków pewnie na przełomie listopada i grudnia".

"Natomiast dzisiaj koncentrowaliśmy się po pierwsze na propozycjach pani premier dotyczących rekonstrukcji rządu w sensie nowej struktury, nowego układu ministerstw, a także na tym, co będzie priorytetem na drugą część kadencji. Gospodarka - od razu mówię" - powiedział wicepremier.

Stwierdził, że "jest zgoda co do tego, że musi być rekonstrukcja, jest zgoda co do tego, że musi być przyspieszenie pewnych działań w sferze gospodarczej, czy szerzej w sferze reformowania państwa".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA