REKLAMA

Jarosław Gowin podsumowuje rządy PiS: „Te doświadczenia są dla nas pewną lekcją pokory”

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 20 stycznia 2016 09:31
Jarosław Gowin podsumowuje rządy PiS: „Te doświadczenia są dla nas pewną lekcją pokory” (Fot. PTWP/Piotr Waniorek)

Jarosław Gowin na antenie RMF FM pozytywnie ocenił wystąpienie Beaty Szydło podczas debaty w Parlamencie Europejskim. Dotychczasowe wydarzenia wokół rządów Prawa i Sprawiedliwości określił jako „lekcję pokory”.

 „Wystąpienie premier było rzeczowe. Nie tylko pani premier wypadła znakomicie i bardzo przekonująco, ale również ataki na Polskę były dużo słabsze niż liczyły na to nasi najbardziej zatwardziali oponenci” – ocenił wystąpienie Beaty Szydło w PE Jarosław Gowin w Kontrwywiadzie RMF FM.

Pytany o podsumowanie dotychczasowych rządów PiS powiedział: „Na pewno te doświadczenia są dla nas pewną lekcją pokory. Powinniśmy z niej wyciągnąć wniosek dotyczący zarówno potrzeby lepszego tłumaczenia naszego programu bądź sposobu działania, jak i przyspieszenia reform gospodarczych”.

Gdzie rząd popełnił błędy? „Ruszyliśmy zdecydowanie do przodu, może za mało niuansując złożoność materii konstytucyjnej. Mniej uwagi poświęcaliśmy na tłumaczenie, dlaczego i po co to robimy” – odpowiedział.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA