REKLAMA

Jarosław Kaczyński: 10 kwietnia staną pomniki ofiar katastrofy i Lecha Kaczyńskiego

 • Autor: PAP/JS
 • 10 listopada 2017 21:08
Jarosław Kaczyński: 10 kwietnia staną pomniki ofiar katastrofy i Lecha Kaczyńskiego "Jesteśmy coraz bliżej, teraz na prawdę już blisko. Dziś zakończył się konkurs na pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej" - zaznaczył Kaczyński. (fot. PiS/twitter)

Jestem przekonany, że 10 kwietnia 2018 roku staną pomniki - ofiar katastrofy smoleńskiej i prezydenta Lecha Kaczyńskiego - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński przed Pałacem Prezydenckim podczas obchodów miesięcznicy smoleńskiej.

"Jesteśmy coraz bliżej, teraz na prawdę już blisko. Dziś zakończył się konkurs na pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej" - zaznaczył Kaczyński.

"Przed nami jeszcze ostateczne rozstrzygnięcia, co do pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale wiemy już jak, wiemy już gdzie. I jestem przekonany, że 10 kwietnia przyszłego roku te pomniki już staną i że będziemy znali prawdę" - podkreślił prezes PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Dowcip miesiąca 2017-11-12 15:01:17
  Do Dowcip miesiąca: Kura mówi do drugiej kury : - Ostatnio znoszę tyko złote jaja. -To znaczy? -Jedna połowa skorupki jest miękka, a druga -twarda bo wlazła kaczka.
 • Dowcip miesiąca 2017-11-12 12:57:12
  Kura mów do drugiej kury : - Ostatnio znoszę tyko złote jaja. -To znaczy? -Jedna połowa skorupki jest miękka, a druga -twarda bo wlazła kaczka.
 • Madera 2017-11-11 07:54:25
  Do Anna KLZ: Kobieto gdzie Ty żyjesz ?! Zawalę zaraz Twój Świat. Ten cały Prezio to ,żałosna karykatura praworządności. Jedno jest super,że postawi bratu pomniki , my nie możemy się załatwić na tego ZDRAJCY POLSKI fizis , to za nas zrobią to GOŁĘBIE ! One się nie boją tych Okupantów Polski ! Sprawiedliwości nie ma i nie było od dnia mordu górników i stoczniowców i nie będzie aż nie usuniemy, tą MAFIĘ OKUPACYJNĄ Z POLSKI ! ALBO NIE ZAPEWNIMY IM BYT W WIĘZIENIACH.
 • Anna KLZ 2017-11-10 23:46:31
  dobrze że będzie wiedza, ale czy ujrzy światło dzienne? czy jak w wielu przypadkach zostaną dane utajnione na 50 lat i więcej? czy ja doczekam naprawienia wyrządzonej krzywdy dla mnie , dla społeczności RP i niestety ś.p. profesora prawa Lecha Aleksandra Kaczyńskiego? dokumentacja jest w zasobach PiS, zarówno w Trybunale Konstytucyjnym , jak w RPO w Warszawie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA