REKLAMA

Jarosław Kaczyński: Armia wymagała zmian, Macierewicz energicznie je wciela

  • Autor: PAP/JS
  • 31 marca 2017 17:53
Jarosław Kaczyński: Armia wymagała zmian, Macierewicz energicznie je wciela Jarosław Kaczyński (fot.wybierzpis.org.pl)

Armia wymagała bardzo daleko idących zmian i nie ma człowieka, który by równie energicznie i konsekwentnie, bez oporów je wcielał, tak jak to robi Antoni Macierewicz - przekonuje prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla RMF FM.

Prezes PiS pytany w RMF FM, czy ma pełne zaufanie i pełne poparcie dla szefa MON Antoniego Macierewicza podkreślił, że jest on człowiekiem, "który w ciągu swojej drogi politycznej "zrobił wiele rzeczy, które wydawały się niemożliwe".

"Ale to jest jednocześnie (człowiek), który ma w sobie wiele takich cech, które mają ludzie bardzo silni, pewnej ekstrawagancji. I rzeczywiście będę oczekiwał, żeby ta ekstrawagancja została ograniczona" - podkreślił Kaczyński.

"Natomiast armia na pewno wymagała bardzo daleko idących zmian i sądzę, że nie ma człowieka, który by równie energicznie i konsekwentnie i bez oporów je wcielał, tak jak to robi Antoni Macierewicz" - powiedział prezes PiS we fragmencie wywiadu dostępnym na internetowych stronach radia.

Kaczyński przyznał jednocześnie: "Ja też nie mogę się nadziwić relacjom na linii minister obrony - prezydent. Polityka epistolarna mi nie odpowiada".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA