REKLAMA

Jarosław Kaczyński broni Mariusza Błaszczaka: To jeden z najlepszych ministrów

  • Autor: PAP/AT
  • 05 lipca 2017 11:00
Jarosław Kaczyński broni Mariusza Błaszczaka: To jeden z najlepszych ministrów Prezes PiS stanął w obronie ministra Mariusza Błaszczaka (Jarosław Kaczyński, fot.wybierzpis.org.pl)

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak, to jeden z najlepszych ministrów tego rządu, to człowiek, który rzeczywiście pracuje dla Polski - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w sejmowej debacie nad wnioskiem PO o wotum nieufności wobec Mariusza Błaszczaka.

"Minister Błaszczak, to jest jeden z najlepszych ministrów tego rządu, to jest człowiek, który rzeczywiście pracuje dla Polski" - powiedział Kaczyński. Jak dodał, minister ma oczywiście swoje poglądy, a te poglądy są - według Platformy - "nielegalne" i są "mową nienawiści".

Czytaj też: PiS wstydzi się swojego ministra

Jak mówił, PiS nie ma zamiaru niszczyć bezpieczeństwa Polaków. "Wiem, że was to boli, wiem, że chcecie polskie społeczeństwo przekształcić tak, żeby można było nim manipulować, jak się chce, żeby grupki mniejszościowe mogły nim rządzić. To się wam nie uda" - oświadczył Kaczyński zwracając się do posłów Platformy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • :-) 2017-07-05 14:28:29
    Do Czasomierz: Ośmiorniczki to pikuś przy "obiadkach" u ministra Szyszki.
  • Czasomierz 2017-07-05 14:08:55
    Pan prezes PiS Jarosław Kaczyński ma w ogóle rację, ale powinien też rozumieć tych, którzy przez 8 lat rządów tak się przyzwyczaili do "ośmiorniczek i szampana", czyli do maksymalnego dojenia III R P, że - choć teraz też nie poszczą, bo otrzymują wysokie apanaże za pozostawanie w "opozycji" - jednak o czasach, gdy wszystko pozostawało w ich dyspozycji, nie mogą zapomnieć i koniecznie chcą prawa do całkowitego "dojenia RP". Warto więc ich pocieszać tak, jak kiedyś oni pocieszali PiS, wygrajcie wybory, a znów będziecie mogli włożyć fartuszki "dojarzy RP".REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA