REKLAMA

Jarosław Kaczyński: Być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego

  • Autor: PAP/JS
  • 17 lutego 2017 19:03
Jarosław Kaczyński: Być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego Jarosław Kaczyński (Fot.: facebook.com)

• Być może moje koty dostaną coś nadzwyczajnego - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński pytany o Światowy Dzień Kota, który obchodzony jest 17 lutego.
• Przyznał jednocześnie, że dopiero od dziennikarza o tym "ważnym święcie się dowiaduje".

"Uczciwie mówiąc, niestety od pana się dopiero o tym ważnym święcie dowiaduję. Zawsze mówię, że warto jeździć po kraju, warto rozmawiać z ludźmi to zawsze się człowiek czegoś nowego dowie" - podkreślił Jarosław Kaczyński pytany w wywiadzie dla Radia Białystok "czy będzie jakiś specjalny prezent i smakołyki" dla jego kotów.

"Postaram się. Przed wyjściem z domu to pewnie niczego nie zdziałam, a przynajmniej może na wieczór coś koty nadzwyczajnego dostaną. Chociaż, panie redaktorze, dzisiaj mamy nowe pokolenie kotów, tak jak nowe pokolenie młodych ludzi. Mają zupełnie inne wymagania, zupełnie inne oczekiwania. To są inne koty niż pamiętam z dawnych lat"" - zauważył prezes PiS.

Jarosław Kaczyński ma dwa koty, o których sam kilkakrotnie mówił: "jeden jest bury - to jest kocica, a drugi jest czarny i to jest on". 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • mrumru 2017-02-19 15:18:57
    Do ssssssssssssss: Ty też masz "kota" i nazywasz się Psichol.
  • zniecierpliwiony kot 2017-02-17 19:52:41
    można rzec: jakie pytanie taka odpowiedź, dziękuję Panu Jarosławowi za cierpliwośćREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA