REKLAMA

Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda wybrani najbardziej wpływowymi prawnikami

  • Autor: PAP/AT
  • 31 stycznia 2017 07:02
Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda wybrani najbardziej wpływowymi prawnikami Prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński (fot.wybierzpis.org.pl)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zajął pierwsze miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników. Drugi jest prezydent Andrzej Duda.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zajął pierwsze miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników "Dziennika Gazety Prawnej". Drugi jest prezydent Andrzej Duda. Obaj zajmowali te same pozycje w poprzednim rankingu "DGP".

Na trzecim miejscu, po raz pierwszy na liście, znalazła się Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego, ex aequo z dwoma sędziami TK, Zbigniewem Jędrzejewskim i Piotrem Pszczółkowskim; obaj także pierwszy raz w rankingu.

Czwarty w rankingu jest Andrzej Rzepliński, były prezes Trybunału Konstytucyjnego. Awans z miejsca piątego.

Czytaj też: Premier Beata Szydło uhonorowana Nagrodą Klubów "Gazety Polskiej"

"O obecności i kolejności na liście decydowały ubiegłoroczna aktywność poszczególnych osób i jej obraz w naszych oczach" - podkreśla "DGP".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA