REKLAMA

Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz mają wspólny cel

  • Autor: aw/PAP
  • 18 kwietnia 2017 08:35
Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz mają wspólny cel Jarosław Kaczyński (fot.twitter.com/pisorgpl)

Nie da się wbić klina między Jarosława Kaczyńskiego a Antoniego Macierewicza - uważa sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Piotr Naimski.

We wtorek (18 kwietnia) w TV Republika Naimski komentował w ten sposób doniesienia kojarzonych z opozycją mediów, według których istnieje spór między prezesem PiS a ministrem obrony narodowej.

"To jest tak, że jak nie można zwyciężyć przeciwnika w całości, to należy go podzielić. W Prawie i Sprawiedliwości jest kilka osób, które się znają i współdziałają ze sobą od 45 lat albo więcej i jeżeli komuś się wydaje, że można wbić klin pomiędzy tych ludzi, to się po prostu głęboko myli" - powiedział.

Naimski zwracał uwagę, że zarówno Antoni Macierewicz, jak i Jarosław Kaczyński, a także on, działali razem jeszcze w latach 70. w KSS "KOR".

"Jest jeszcze parę osób w PiS, takich, które przeszły przez te wszystkie lata, współpracując i rozumiejąc, że głównym celem jest niepodległość Polski, i tak pozostaje" - mówił. "Jeżeli komuś roi się, że może tutaj podzielić nas, lepiej niech się zajmie czymś innym" - dodał Piotr Naimski. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA