REKLAMA

Jarosław Kaczyński: Jesteśmy z tobą, Beato

  • Autor: PAP/JS
  • 10 lutego 2017 21:08
Jarosław Kaczyński: Jesteśmy z tobą, Beato Kaczyński przemawia przed Pałacem Prezydenckim w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej (fot. PiS/twitter)

Jesteśmy z tobą Beato i jesteśmy przekonani, że po krótkim pobycie w szpitalu będziesz znowu z nami, będziesz na czele rządu - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w Warszawie, odnosząc się do wypadku kolumny rządowej, w której poszkodowana została premier.

"Muszę zacząć dzisiaj od smutnej informacji, doszło do wypadku samochodowego, w którym poważnie została poszkodowana pani premier i funkcjonariusze BOR" - powiedział Kaczyński przemawiając przed Pałacem Prezydenckim w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej.

"Jesteśmy w tej chwili razem z panią premier, razem z tymi, którzy zostali poszkodowani. Jesteśmy z tobą Beato i jesteśmy przekonani, że po krótkim pobycie w szpitalu będziesz znowu z nami, będziesz na czele rządu" - powiedział szef PiS.

Czytaj też: Wypadek samochodowej kolumny rządowej z udziałem premier

"Idziemy cały czas tą drogą, która nas doprowadzi i to już niedługo do prawdy, do zwycięstwa" - mówił prezes PiS w wystąpieniu przed Pałacem Prezydenckim.

"To co dzisiaj widzimy, to nic innego, jak furia, rozpacz i strach tych, którzy boją się prawdy, ale prawda zwycięży, Polska zwycięży, zdrajcy przegrają" - powiedział Kaczyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Wisłocka - też tarapeutka 2017-02-11 13:19:03
    Każdy człowiek jest ważny, a najważniejsze jest jego życie, nawet życie ludzi którzy w pewnym sensie sa samobójcami, terapia i tylko terapia - ale , znóę pytanie czy ośrodkach zamkniętych, bo przecież tych potencjalnych samobójców jest ostatnimi czasu bardzo dużo ???REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA