REKLAMA

Jarosław Kaczyński: Marek Kuchciński pozostanie marszałkiem i będzie miał piękne miejsce w polskiej historii

  • Autor: PAP/AT
  • 22 lutego 2017 10:33
Jarosław Kaczyński: Marek Kuchciński pozostanie marszałkiem i będzie miał piękne miejsce w polskiej historii Marek Kuchciński pozostanie dalej marszałkiem Sejmu - oświadczył prezes PiS (Jarosław Kaczyński, fot. SejmRP/twitter.com)

• Marek Kuchciński pracuje nad likwidacją w Polsce zespołu patologii społecznych, które się nazywają postkomunizmem i doskonale pracuje - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. 
• Dlatego będzie miał piękne miejsce w polskiej historii i dzisiaj pozostanie marszałkiem Sejmu - dodał.

"Pan marszałek Kuchciński pracuje na takiej niwie, którą można najkrócej określić: likwidacja w Polsce tego zespołu patologii społecznych, które się nazywają postkomunizmem i doskonale pracuje" - powiedział Kaczyński podczas debaty w Sejmie nad wnioskiem PO o odwołanie marszałka.

"I dlatego (Kuchciński) będzie miał piękne miejsce w polskiej historii, i dlatego dzisiaj pozostanie dalej marszałkiem Sejmu" - oświadczył Kaczyński.

Posłowie PiS odpowiedzieli oklaskami na stojąco; gratulowali też wracającemu na miejsce Kaczyńskiemu dobrego przemówienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Historyk Retoryk 2017-02-22 12:56:55
    Ani o Kuchcińskim ani o Kaczyńskich za 100 lat nikt nie będzie pamiętać. Trzeba tylko oczyścić wawel z tych którzy nie zasługują na to by tam spoczywać.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA